אייס קפה אמיתי, איכותי, גרוס וקרחוני במגוון טעמים

הדרישה לאייס קפה רק הולכת וגוברת. אבל לא סתם אייס אלא אמיתי, איכותי, גרוס וקרחוני, ובמגוון רחב ומפתיע של טעמים. כאלה הם משקאות האייס של מאייר.
מכונות אייס בטעמים מוצבות כיום בכל מקום ובכל פינה, מפיצוציות ומכולות, דרך מסעדות וחנויות לממכר מזון ועד למוסדות ציבוריים. הנגישות של המכונות האוטומטיות בשילוב האבקות האיכותיות של חברת מאייר, מאפשרים כיום לכולם לטעום את טעם ההצלחה. זהה גם אתה את הפוטנציאל של המשקה הקפוא. כאן המקום להתחיל.
באמצעות טכנולוגיה חדישה וניסיון רב שנים בתחום טכנולוגיית המזון, נוכל להתאים את סוג הקפה וטעמו באופן מדויק לצרכי הלקוח. הטעם, הארומה, המתיקות – כולם נתונים לבחירתך והעדפותיך האישיות.

אייס קפה בטעם שלך

חברת מאייר גאה לספק לך פתרון מדהים בתחום אבקות אייס למכונות. אצלנו ניתן למצוא אבקות במגוון רחב מאוד של טעמים, העונים על כל דרישה וטעם. אבל זוהי רק ההתחלה. מעבר לטעמים המוכנים, טכנולוג המזון שלנו ישמח לייצר במיוחד עבורך בכל טעם שתבקש.
תחשוב על כל טעם שעולה לך בראש. איזה טעם ייחד אותך על פני המתחרים? איזה תרצה להציע ללקוחות שלך שאין לאחרים? כאן ההזדמנות שלך לבלוט ולהציע משהו מרענן במיוחד. באמצעות טכנולוגיה חדישה, חברת מאייר מעניקה לך את האפשרות להכין אבקות על פי דרישה אישית. בתי קפה, מסעדות, מוסדות – זה הזמן לתת למשקה אייס לדבר בשימך ולהפוך אותו לכלי שיווקי יחיד ומיוחד במינו.

אבקות להכנת משקאות קפואים

לצד אבקות אייס להכנה עצמית, אנו בחברת מאייר מציעים מגוון רחב של טעמים מוכנים:

  • אייס קפה – (בטעם קפה כמובן) הוא הנפוץ ביותר מבין מוצרי הקיץ. חברת מאייר מייצרת מגוון רחב של אייס בטעם קפה על בסיס חלב, ופרווה על בסיס מים. בנוסף, ניתן למצוא מבחר אכויות שונות – מהבסיסי ביותר ועד לאיכותי ביותר. כל אחד, בכל מקום, יכול למצוא אצלנו את מה שמדבר אליו – לטעם ולכיס.
  • דיאט אייס קפה – אותו הטעם, בפחות קלוריות. נולד כמענה לצורך הולך וגובר של לקוחות בבתי קפה, במוסדות ובפיצוציות.
  • אייס וניל – משקה אייס איכותי על בסיס חלב שהופך לאיטו למתחרה אמיתי של האייס קפה. אפשרות מצויינת להגשה – שילוב מנצח בין אייס וניל ואייס שוקו.
  • אייס שוקו – משקה אייס אהוב במיוחד על בסיס חלב. הטעם המוכר והאהוב מגיע סופסוף בגרסה קפואה ומבורדת. כי אין כמו שוקו קרררררר כקרח.
  • אייס קוקוס – משקה אייס על בסיס חלב. הטעם האקזוטי ביותר בקרב משקאות אייס ואין דומה לו בארומה שהוא מפיץ סביבו, במיוחד בחום הקיץ הישראלי.
  • אייס בננה – משקה אייס על בסיס חלב. הטעם האהוב ביותר על מבוגרים וילדים כאחד. משמש כמשלים מעולה לטעמים הסטנדרטים של האייסים האחרים – קפה ווניל.
  • אייס תות – משקה אייס על בסיס חלב. הצבע אדמדם והריח מטמטם. אין מי שיכול על התות ואין מי שיסרב לאייס תות ביום קיץ חם. הכי טעים שיש.
  • אייס תות בננה – משקה אייס מיוחד במינו על בסיס חלב. מה יש לומר על התות בננה? לקחנו את כל היתרונות של הבננה, הוספנו עליו קצת מהמלך תות וקיבלנו משקה אייס של מלכים.
  • אייס פסיפלורה – משקה אייס פרווה על בסיס מים. הפסיפלורה לא פסחה על משקאות האייס, עם טעם פירותי נהדר ומרקם מיוחד שישבה את לב כל אדם. שימו לב – האייס פסיפלורה מכילה גם פרי ורכיבים טבעיים.
  • אייס לימון – משקה אייס פרווה על בסיס מים. טעם של ילדות במשקה שכולו רעננות. להתחבר מחדש לפשטות שאהבנו פעם ולאיכות שאנחנו מעריכים כיום.

חבילת קפה משגעת לכווולם !!